ANA SAYFA  KURUMSAL  ÜRÜNLER  HİZMETLERİMİZ  TEKNİK BİLGİLER  REFERANSLAR  İLETİŞİM  SİTE HARİTASI  

 

REFERANSLAR

 

İzmit - Dilovası'nda Türkiye'nin en büyük kimyasal ve petrol türevi ürünleri depolama tesisine sahip olan Solventaş Teknik Depolama A.Ş., Elektrikli Isı İzleme - Heat Tracing ve Kontrol Sistemleri alanında, 1998 yılından bu yana elektrikli ısı izlemede uzman firmamızı tercih etmektedir.

 

Maya sektöründe ülkemizde önemli bir yerde olan ve tüm bölgelerde faaliyet gösteren Mauri Maya Sanayi A.Ş.'nin, Balıkesir-Bandırma tesisindeki her türlü enstrüman montajı, paslanmaz çelik borulama işleri ve otomasyon panoları montajı firmamız tarafından yapılmıştır.

 

 

1905'ten bu yana Türkiye'de faaliyet gösteren, yağ sektöründe dünya lideri olan Exxon-Mobil Beykoz - Serviburnu'ndaki depolama tesisinde bulunan çeşitli yağ hatlarına 1995 yılından bu yana MTM Elektrik Elektronik tarafından Elektrikli Isı İzleme - Heat Tracing Sistemleri uygulanmaktadır.

 

Polimer emülsiyon ve özel kimyasalların üretiminde faaliyet gösteren ve pazar ihtiyacının önemli bir kısmını karşılayan Organik Kimya Sanayi Ve Tic. A.Ş.'nin İstanbul-Ayazağa üretim tesisindeki tüm elektrik kablo montaj işleri, enstrüman montaj işleri, DCS sistemi montajı ve tubing işleri MTM Elektrik Elektronik tarafından yapılmıştır.  

Moskova - İngiliz Büyükelçisi Konutu'na ait çatı ve olukların, bina ana girişinde bulunan rampa ve merdivenlerin buzlanmaya karşı korunması ve binaya ait soğuk su hatlarının donmaya karşı korunması için uygulanan elektrikli ısıtma ve kontrol sistemleri MTM Elektrik Elektronik tarafından sağlanmıştır.
 

Detaylı Referans Listesi İçin Firmamıza Başvurunuz...

 

Copyright © 2009 MTM Elektrik Elektronik San. Ve Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.