ANA SAYFA  KURUMSAL  ÜRÜNLER  HİZMETLERİMİZ  TEKNİK BİLGİLER  REFERANSLAR  İLETİŞİM  SİTE HARİTASI  

 

KURUMSAL
MTM Elektrik Elektronik, Ocak-1995 yılında Türkiye ve Dünya'nın önde gelen taahhüt firmalarının otomasyon ve enstrüman departmanlarında uzun yıllar tecrübe kazanmış mühendisler tarafından kurulmuştur. İlk olarak Toyota - Adapazarı tesisinin kurulumu sırasında, tesisteki de-mineralize su hatlarının donmaya karşı koruması için uygulanan Elektrikli Isı İzleme Sistemi 'nin (Heat Tracing) temini, montajı ve devreye alınması işleri ile resmi olarak faaliyete başlayan MTM Elektrik Elektronik, o günden bugüne kadar yurtiçinde ve yurtdışında Heat Tracing ile ilgili birçok projeye imza atarak tecrübe kazanmış ve Türkiye'de alanında lider konumuna gelmiş;  büyüyen kadrosuyla hizmet ve tedarik ağını genişleterek, endüstriyel tesislerin birçok alanda kaliteli ve güvenilir tedarikçi firma listesine adını yazdırmıştır. Heat Tracing sistemleri üzerine 35 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren ve  dünyada önemli bir yere sahip Heat Trace Ltd. firması ile 15 yıl önce yapılan tek distribütörlük anlaşması halen devam etmektedir.

MTM Elektrik Elektronik, Elektrikli Isı İzleme (Heat Tracing) Sistemlerinin yanı sıra, endüstriyel tesislerde Proses Kontrol, Otomasyon, Enstrüman Temini Ve Montajı, Hazır İzolasyonlu (Isıtmalı - Isıtmasız) Tubing Temini Ve Montajı, Kablo Koruma Ve Taşıma Sistemleri Temini ve Panel İmalatı gibi konularda da birçok anahtar teslimi büyük projelere imza atarak tecrübesini ve bilgisini kanıtlamıştır.

Endüstriyel tesislerde Elektrikli Isı İzleme (Heat Tracing) alanında tamamladığı birçok projeyle uzman firma konumuna gelen MTM Elektrik Elektronik, artık yaşamsal alanlarda elektrikli ısıtma sistemleri üzerinde de kendini göstermeye başlamıştır. Bu alanda dünyanın önde gelen kuruluşlarından olan Tyco - Raychem grubuyla yapılan bayilik sözleşmesi ile birlikte, siz müşterilerine firma tecrübesi yanında marka güvencesi de sağlanmış olacaktır. Binalarda ıslak ve kuru zeminlerin ısıtılması, sıcak su hatlarının muhafaza edilmesi, büyük hacimli salonların ısıtılması, yol ve rampaların - çatı ve olukların donmaya karşı korunması gibi konularda malzeme tedariği ve sistem montajı - devreye alınması' nda sektördeki en iyi çözüm ortağı firma haline gelmek MTM Elektrik Elektronik'in birincil hedeflerindendir.

Türkiye'de ve yurtdışında yatırım yapan firmalar için sektöründeki en doğru, en güvenilir ve en hızlı çözümler sunan tedarikçi firma olma vizyonu ile kurulan MTM Elektrik Elektronik, müşteri odaklı çalışma biçimi ile hedefine yıllar önce ulaşmıştır. Kazanmış olduğu bu yeri korumayı ise yeni hedef olarak benimseyen MTM Elektrik Elektronik, her zaman yenilikçi, teknolojiyi takip eden ve zamanın koşullarına dinamik kadrosu sayesinde uyum sağlayan yapısıyla, siz müşterilerimiz için her zaman öncelikli tercihiniz olmaya çalışmaktadır.

 

Copyright © 2009 MTM Elektrik Elektronik San. Ve Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.