ANA SAYFA  KURUMSAL  ÜRÜNLER  HİZMETLERİMİZ  TEKNİK BİLGİLER  REFERANSLAR  İLETİŞİM  SİTE HARİTASI  

 

HİZMETLERİMİZ / ENDÜSTRİYEL ALANLARDA HEAT TRACING SİSTEMLERİ / BORU ISITMA

Bir tank veya silo içerisinde ısıtılan malzemelerin boru hatları ile taşınmaları sırasında geleneksel ısıtma yöntemlerinin kullanılması birçok sorunu da beraberinde getirmektedir. Özellikle buhar ile ısıtma yönteminde uzun bir boru hattının sıcaklığını kontrol etmek çok zordur ve büyük bir yatırım gerektirmektedir. Geleneksel boru ısıtma yöntemlerinde bakım maliyetleri fazladır. Zaman zaman refakat ısıtma hatlarının ana boru hattına zarar verdikleri görülmüştür.

Oysaki Heat Tracing - Elektrikli Isı İzleme sistemi ile boru ısıtmanın sağladığı birçok avantaj vardır. Uzun bir boru hattı boyunca istenilen her noktadan sıcaklık kontrolü sağlanabilir ve üstelik sıcaklık kontrolü buhar ile ısıtmadaki gibi yüksek bir yatırım maliyeti gerektirmez. Sıcaklık kontrolünün kolay olması sayesinde enerji sarfiyatı da en aza indirilmiş olur. Kullanılan ısıtıcı kablolar ana boru hattı yüzeyine ve izolasyon malzemesine hiçbir şekilde zarar vermemektedir.

Belirtilen bu avantajları sayesinde bir boru hattının ısıtılmasında Heat Tracing sistemlerinin kullanılması, hem bakım maliyetlerinin sıfıra indirgenmesine hem de işletme maliyetlerinin en aza düşürülmesine olanak sağlamaktadır. Bir boru hattını Heat Tracing sistemi ile ısıtmanın işletme maliyeti buhar ile ısıtmaya göre üçte bir civarındadır.

Boru Isıtma Örnek Uygulamalar...

   Boru Isıtmasına Yönelik Isıtıcı Kablolar
bullet Heat Trace FSE
bullet Heat Trace FSU
bullet Heat Trace PHT

 

 

 

 

Copyright © 2010 MTM Elektrik Elektronik San. Ve Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.

燕窝酒酿蛋特别适合天下所有胸部发育不良,不自信的女性;乳房缩水丰胸产品,下垂松弛的产后女性;乳房干瘪,外扩无弹性的女性;皮肤蜡黄燕窝酒酿蛋丰胸,气色不佳的女性;内分泌失,调痛经现象的女性;产后奶水不足,虚寒体弱的女性服用燕窝酒酿蛋。经常服用可以使得我们的乳房腺体继续增大、紧实、润泽,并且丰有弹性,还具有抗氧化尖顶养颜的功效酒酿蛋丰胸产品