ANA SAYFA  KURUMSAL  ÜRÜNLER  HİZMETLERİMİZ  TEKNİK BİLGİLER  REFERANSLAR  İLETİŞİM  SİTE HARİTASI  

 

HİZMETLERİMİZ / ENDÜSTRİYEL ALANLARDA HEAT TRACING SİSTEMLERİ / TANK ISITMA
Heat Tracing ile tank ısıtma sistemleri, diğer ısıtma sistemleri arasında önemli bir konuma sahiptir. Sistemin montaj kolaylığı ve bakım gerektirmemesi klasik ısıtma yöntemleriyle kıyaslandığında önemli tercih sebepleri arasındadır.

Endüstriyel tesislerde tank ısıtma uygulamaları tesislerin ihtiyaçlarına göre çeşitlilik gösterebilmektedir. Depolama tanklarındaki veya silolardaki ürünlerin sıcaklıklarının muhafaza edilmesi, donmaya karşı korunması ya da sıcaklıklarının yükseltilmesi gibi farklı uygulamalara yönelik farklı tasarımlar ve çözümler sunulmaktadır.

Elektrikli ısıtıcı kablo seçimi her uygulama için özel olarak yapılmaktadır ve kontrol sistemleri uygulamaya özel olarak tasarlanmaktadır. Heat Trace Ltd. firmasının geniş ürün gamı sayesinde farklı tesislerin farklı işletme yapılarına uygun çözümler rahatlıkla sunulabilinmektedir. 

Tank ısıtma uygulamalarında genel olarak ısıtıcı kablolar tankın dış yüzeyine sarılarak ısıtma sağlansa da, özel olarak üretilen tank içi ısıtma kablolarının kullanıldığı sistemler de mevcuttur.

 

Tank Isıtma Örnek Uygulamalar...

   Tank Isıtmasına Yönelik Isıtıcı Kablolar
bullet Heat Trace FSS
bullet Heat Trace MTFJ
bullet Heat Trace HTS3F
 

 

 

Copyright © 2009 MTM Elektrik Elektronik San. Ve Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.